



MYJKA WYSOKOCIŚNIENIOWA
LAVOR PASCAL 23 PRO

Przedstawiamy Państwu innowacyjny produkt włoskiej firmy Lavor.
Posiada zabezpieczenia termiczne, które powodują automatyczne wyłączenie się urządzenia w momencie zbyt dużego nagrzania się. Urządzenie oparte jest na bezawaryjnym silniku indukcyjnym i pompie mosiężnej z trzema stalowymi tłokami.
Pompa mosiężna posiada również system AutoStop który załącza myjkę tylko wtedy kiedy naciśniemy spust pistoletu i tym samym oszczędza energię.
Myjka ciśnieniowa posiada silnik indukcyjny. W połączeniu z mosiężną pompą tym urządzeniem można pracować ponad 1 h . Idealnie nadaje się do użytku domowego lub małego warsztatu.
Producent: Lavorwash Italy
Serwis i porady techniczne: Lavorwash Polska
Poziom mycia/washing level: 6 - powyżej100 m2
Pompa: MOSIĘŻNA
Ciśnienie maksymalne TURBO: 350 (PARAMETR DYSZY TURBO)
Ciśnienie MAX: 150 BAR MAX na wyjściu z dyszy standardowej
Moc silnika : 2300 W
Przepływ wody : 450 L/H
Napięcie : 230 V
Waga z opakowaniem : 23KG
SILNIK : INDUKCYJNY !
Tłoki : metalowe
Zamontowane systemy : ASS (Automatyczny System Stop)
Obudowa: Wzmocniona struktura ABS - odporna na uszkodzenia
Kółka: pokryte antypoślizgową powłoką
Uchwyt na wąż: BĘBEN (ZWIJAK / STOJAK na wąż ciśnieniowy. Bęben służy do przechowywania węża.
Funkcja poboru wody z zbiornika: TAK - (potrzebne ciśnienie grawitacyjne, swobodny opad wody)
Waż: Wzmocniona struktura wysokociśnieniowa
Lanca: FAST TOOL LAVOR SYSTEM
ewBAR - jest to podawana moc turbo końcówki biorąc pod uwagę szerokość strumienia.
STOJAK NA WĄŻ - BEBEN MOCOWANY W UCHWYCIE.
+ PIANOWNICA 1L W GRATISIE!
Głowica myjki wykonana z MOSIĄDZU, materiał trwały, odporny na temperatury oraz bardzo wytrzymały na przeciążenia i długotrwałe prace. Silnik INDUKCYJNY przeznaczony do długotrwałych prac. Tłoki stalowe, dzięki tym właściwością maszyna może pracować dłużej niż maszyny z pompami wykonanymi z innych komponentów. Nowa technologia pomp Lavor Hight Power.
System A.S.S. - Automatyczny Total Stop zatrzymuje silnik urządzenia ciśnieniowego gdy zwolniony zostaje pistolet. System ten zabezpiecza maszynę przed przegrzaniem uszczelnień.
Zbiornik na detergent do zasysania na niskim ciśnieniu (bez wytwarzania piany) Idealnie nadaje się do nakładania chemii na elewację czy kostkę brukową.
Cechy i zalety:
Zaletą tego zestawu jest również długość PISTOLET+ LANCA wynosi, aż 82 centymetry. Zapewnia to duży komfort pracy. Pewne połączenie akcesorii poprzez skręcany gwint z wejściem mosiężnym.
Bardzo dobra jakość węża ciśnieniowego. Gumowy- elastyczny i bardzo trwały. Nie jest to wąż lakierowany, widać na zdjęciach jego profesjonalną strukturę. Pewne i mocne połączenie do pistoletu. Pistolet posiada mosiężne złącze co gwarantuje długą żywotność mocowania.
