Informacje: , +48531764040 lub biuro@myjki-lavor.pl

PIANOWNICA DO MYJEK STIHL NILFISK 1L

Producent: Toolsprofi
  • Dostępność: Dostępny
  • Kod producenta: 8.001.01
  • Gwarancja: 12 i 24 miesiące
PIANOWNICA DO MYJEK STIHL NILFISK 1L
Cena: 62,90 zł z VAT
Masz pytanie? zapytaj naszego sprzedawcy: / e-mail: biuro@myjki-lavor.pl
Opis produktu
PIANOWNICA DO MYJEK STIHL / NILFISK 1LPROFESJONALNA PIANOWNICA 1L 

PIANOWNICA PASUJE MYJEK STIHL / NILFISK

Opis produktu:

Pianownica charakteryzuje się złączem bagnetowym wykorzystywanym w myjkach z serii domowej . Pianownica idealnie współpracuje ze wszelkiego rodzaju środkami czyszczącymi takimi jak: aktywna piana, szampon z woskiem i bez wosku, hydrowosk i wiele innych. Pojemność pianownicy wynosi 1 litr. Półprzeźroczysty zbiornik na chemię daje możliwość wglądu i tym samym kontrolujemy zużycie chemii. Pianownica posiada regulacje kąta strumienia wody z pianą oraz ilość podawania chemii. Wytrzymały korpus gwarantuje długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie. W przeciwieństwie do standardowych pianownic sprzedawanych na Internecie nasza pianownica posiada dyszę ze specjalnej stali odpornej na różnego rodzaju chemię. Dodatkowo tylko nasze pianownice posiadają wewnątrz zamontowaną filtrację wyłapującą wszelkiego rodzaju niebezpieczne ciała obce zabezpieczając tym samym elementy na które nakładamy chemię. Pianownica jest w pełni odporna na agresywną chemię.

Jakość uzyskanej piany nie jest uzależniony od naszych pianownic tylko od chemii. Chemia słabej jakości nie wytworzy gęstej piany.

Tylko aktywna piana daje efekt tzw. "śniegu". Przy użyciu szamponu z woskiem lub hydrowosku nie uzyskamy takiego efektu.